Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 225/55 R16 99W

GT Radial

GT Radial Champiro FE2225/55 R16 99W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
W
EAN:
6943829510371
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  93,1 €

Цена по парче

93,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот