Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 215/65 R16 98H

GT Radial

GT Radial Champiro FE2215/65 R16 98H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877122254
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  98,6 €

Цена по парче

98,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот