Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 215/60 R17 96H

GT Radial

GT Radial Champiro FE2215/60 R17 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877122247
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  93,3 €

Цена по парче

93,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот