Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 215/60 R16 99V

GT Radial

GT Radial Champiro FE2215/60 R16 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
6943829510616
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  92,5 €

Цена по парче

92,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот