Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 215/55 R18 99V

GT Radial Champiro FE2
GT Radial Champiro FE2
GT Radial

GT Radial Champiro FE2215/55 R18 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
6943829510418
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  115,8 €

Цена по парче

115,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,34 €

Назад кон врвот