Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 205/60 R16 92H

GT Radial Champiro FE2
GT Radial Champiro FE2
GT Radial

GT Radial Champiro FE2205/60 R16 92H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
H
EAN:
6943829512696
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  94,3 €

Цена по парче

94,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,34 €

Назад кон врвот