Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 195/65 R15 95H

GT Radial

GT Radial Champiro FE2195/65 R15 95H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
H
EAN:
6943829509795
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  62,1 €

Цена по парче

62,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот