Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 185/60 R14 82H

GT Radial

GT Radial Champiro FE2185/60 R14 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
6943829510524
ЕУ Етикета:
D
A
69 dB

Највисока цена:  54,9 €

Цена по парче

54,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот