Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE1 185/55 R15 82V

GT Radial

GT Radial Champiro FE1185/55 R15 82V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
V
EAN:
6943829509559
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот