Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro ECO 175/70 R13 82H

GT Radial Champiro ECO
GT Radial Champiro ECO
GT Radial

GT Radial Champiro ECO175/70 R13 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
8990876153110
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  55,9 €

Цена по парче

55,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,48 €

Назад кон врвот