Споредете до 4 продукти:

GT Radial CHAMPIRO BAX 2 225/60 R16 98V

GT Radial CHAMPIRO BAX 2
GT Radial CHAMPIRO BAX 2
GT Radial

GT Radial CHAMPIRO BAX 2225/60 R16 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
8990876152823
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  143 €

Цена по парче

286 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,09 €

Назад кон врвот