Споредете до 4 продукти:

GT Radial ADVENTURO A/T 245/70 R17 119/116S

GT Radial

GT Radial ADVENTURO A/T245/70 R17 119/116S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
119/116
Индекс на брзина:
S
EAN:
6932877198938
ЕУ Етикета:
F
E
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот