Споредете до 4 продукти:

Gripmax Stature M/S 265/45 R20 108V

Gripmax

Gripmax Stature M/S265/45 R20 108V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Gripmax
Ширина:
265
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
V
EAN:
6996779121197
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  156,1 €

Цена по парче

156,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,46 €

Назад кон врвот