Споредете до 4 продукти:

Gripmax Stature M/S 235/65 R19 109V

Gripmax

Gripmax Stature M/S235/65 R19 109V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gripmax
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
V
EAN:
6996779053702
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  179,3 €

Цена по парче

179,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот