Споредете до 4 продукти:

Goldspeed MXF 20x6.00 D10 27N

Goldspeed MXF
Goldspeed MXF
Goldspeed

Goldspeed MXF20x6.00 D10 27N

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
ATV
Тип на цевка:
TL
Производител:
Goldspeed
Ширина:
20x6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
27
Индекс на брзина:
N

Највисока цена:  89,00 €

Цена по парче

89,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот