Споредете до 4 продукти:

Goldspeed M948 SX 20x6.00 D10 22J

20x6.00 D10 22J
Goldspeed
Goldspeed

Goldspeed M948 SX20x6.00 D10 22J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
ATV
Тип на цевка:
TL
Производител:
Goldspeed
Ширина:
20x6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
22
Индекс на брзина:
J

Највисока цена:  92,8 €

Цена по парче

92,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот