Споредете до 4 продукти:

Goldentyre GT75 100/80 D10 58P

Goldentyre GT75
Goldentyre GT75

Goldentyre

Goldentyre GT75100/80 D10 58P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Goldentyre
Ширина:
100
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
58
Индекс на брзина:
P
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  36,30 €

Цена по парче

36,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот