Споредете до 4 продукти:

Globestar Globe Wide-Tread STD 6.50 D10

6.50 D10
Globestar

Globestar

Globestar Globe Wide-Tread STD6.50 D10

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Индустрија
Производител:
Globestar
Ширина:
6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
EAN:
4792290005471

Највисока цена:  444,5 €

Цена по парче

444,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  161,59 €

Назад кон врвот