Споредете до 4 продукти:

Globestar Globe Wide-Tread STD 6.00 D9

6.00 D9
Globestar

Globestar

Globestar Globe Wide-Tread STD6.00 D9

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Индустрија
Производител:
Globestar
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
9
EAN:
4792290005198

Највисока цена:  374,9 €

Цена по парче

374,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  161,59 €

Назад кон врвот