Споредете до 4 продукти:

Globestar Globe Wide-Tread STD 5.00 D8

5.00 D8
Globestar

Globestar

Globestar Globe Wide-Tread STD5.00 D8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Индустрија
Производител:
Globestar
Ширина:
5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
EAN:
4792290004924

Највисока цена:  132 €

Цена по парче

132 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот