Споредете до 4 продукти:

Globestar Globe Wide-Tread Clip 250 D15

250 D15
Globestar

Globestar

Globestar Globe Wide-Tread Clip250 D15

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Индустрија
Производител:
Globestar
Ширина:
250
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
EAN:
4792290003668

Највисока цена:  740 €

Цена по парче

740 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  161,59 €

Назад кон врвот