Споредете до 4 продукти:

Globestar Globe Wide-Tread Clip 18x7.00 D8

18x7.00 D8
Globestar

Globestar

Globestar Globe Wide-Tread Clip18x7.00 D8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Индустрија
Производител:
Globestar
Ширина:
18x7.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
EAN:
4792290002067

Највисока цена:  171,4 €

Цена по парче

171,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот