Споредете до 4 продукти:

Galaxy Yardmaster SDS 8.25 D15

Galaxy

Galaxy Yardmaster SDS8.25 D15

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Индустрија
Производител:
Galaxy
Ширина:
8.25
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
EAN:
8903635022350

Највисока цена:  523,6 €

Цена по парче

523,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот