Споредете до 4 продукти:

Galaxy Yardmaster SDS 23x9.00 D10

Galaxy

Galaxy Yardmaster SDS23x9.00 D10

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Индустрија
Производител:
Galaxy
Ширина:
23x9.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
EAN:
8903635018704

Највисока цена:  449,2 €

Цена по парче

449,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот