Споредете до 4 продукти:

Fulda Winterforce 315/80 R22.5 156/150K

Fulda Winterforce
Fulda Winterforce
Fulda

Fulda Winterforce315/80 R22.5 156/150K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
K
EAN:
5452000539076
ЕУ Етикета:
D
C
76 dB

Највисока цена:  687,4 €

Цена по парче

687,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  60,53 €

Назад кон врвот