Споредете до 4 продукти:

Fulda Winterforce 295/80 R22.5 152/148L

Fulda Winterforce
Fulda Winterforce
Fulda

Fulda Winterforce295/80 R22.5 152/148L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
295
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
L
EAN:
5452000539052
ЕУ Етикета:
E
C
75 dB

Највисока цена:  872,9 €

Цена по парче

872,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  190,63 €

Назад кон врвот