Споредете до 4 продукти:

Fulda Wintercontrol 385/65 R22.5 160K

Fulda Wintercontrol
Fulda Wintercontrol
Fulda

Fulda Wintercontrol385/65 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
5452000820518
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  693 €

Цена по парче

693 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  60,53 €

Назад кон врвот