Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 205/50 R16 87V

Fulda SportControl
Fulda SportControl
Fulda

Fulda SportControl205/50 R16 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000367068
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  96,99 €

Цена по парче

96,99 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот