Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 275/40 R20 106Y

Fulda

Fulda SportControl 2275/40 R20 106Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526056795
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
73 dB

Највисока цена:  156,29 €

Цена по парче

156,29 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,84 €

Назад кон врвот