Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 255/35 R20 97Y

Fulda

Fulda SportControl 2255/35 R20 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526056528
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  157,69 €

Цена по парче

157,69 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот