Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 255/35 R20 97Y

Fulda

Fulda SportControl 2255/35 R20 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000671073
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
68 dB

Највисока цена:  185,99 €

Цена по парче

185,99 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,37 €

Назад кон врвот