Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 245/45 R18 100Y

Fulda

Fulda SportControl 2245/45 R18 100Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526052247
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  134,99 €

Цена по парче

134,99 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот