Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 245/45 R17 99Y

Fulda

Fulda SportControl 2245/45 R17 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000496645
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
68 dB

Највисока цена:  232,9 €

Цена по парче

232,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,08 €

Назад кон врвот