Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 245/40 R19 98Y

Fulda

Fulda SportControl 2245/40 R19 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000496638
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
68 dB

Највисока цена:  171,66 €

Цена по парче

171,66 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,37 €

Назад кон врвот