Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 235/55 R17 103Y

Fulda

Fulda SportControl 2235/55 R17 103Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526056559
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
71 dB

Највисока цена:  131,79 €

Цена по парче

131,79 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот