Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 235/50 R18 101Y

Fulda

Fulda SportControl 2235/50 R18 101Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000563798
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
68 dB

Највисока цена:  145,3 €

Цена по парче

145,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот