Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 235/50 R18 101Y

Fulda

Fulda SportControl 2235/50 R18 101Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526056320
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
71 dB

Највисока цена:  137,12 €

Цена по парче

137,12 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот