Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 235/45 R18 98Y

Fulda

Fulda SportControl 2235/45 R18 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526054531
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  136,29 €

Цена по парче

136,29 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот