Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 235/40 R19 96Y

Fulda

Fulda SportControl 2235/40 R19 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526056313
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  155,59 €

Цена по парче

155,59 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,84 €

Назад кон врвот