Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 225/50 R17 98Y

Fulda

Fulda SportControl 2225/50 R17 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526056542
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  122,59 €

Цена по парче

122,59 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот