Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 225/35 R19 88Y

Fulda

Fulda SportControl 2225/35 R19 88Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
225
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526056276
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  147,05 €

Цена по парче

147,05 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,91 €

Назад кон врвот