Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 215/45 R17 91Y

Fulda

Fulda SportControl 2215/45 R17 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526056245
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  92,49 €

Цена по парче

92,49 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,09 €

Назад кон врвот