Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 215/40 R17 87Y

Fulda

Fulda SportControl 2215/40 R17 87Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000496195
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
67 dB

Највисока цена:  127,01 €

Цена по парче

127,01 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,37 €

Назад кон врвот