Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 205/45 R17 88Y

Fulda

Fulda SportControl 2205/45 R17 88Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526056221
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  108,89 €

Цена по парче

108,89 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,31 €

Назад кон врвот