Споредете до 4 продукти:

Fulda Regioforce 3 295/60 R22.5 150/147K

Fulda

Fulda Regioforce 3295/60 R22.5 150/147K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
295
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
150/147
Индекс на брзина:
K
EAN:
5452000582492
ЕУ Етикета:
D
C
74 dB

Највисока цена:  692,3 €

Цена по парче

692,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  60,53 €

Назад кон врвот