Споредете до 4 продукти:

Fulda REGIOFORCE 285/70 R19.5 146/144L

Fulda REGIOFORCE
Fulda REGIOFORCE
Fulda

Fulda REGIOFORCE285/70 R19.5 146/144L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
285
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
146/144
Индекс на брзина:
L
EAN:
5452000821126
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  538,8 €

Цена по парче

538,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  122,88 €

Назад кон врвот