Споредете до 4 продукти:

Fulda REGIOFORCE 265/70 R19.5 140/138M

Fulda REGIOFORCE
Fulda REGIOFORCE
Fulda

Fulda REGIOFORCE265/70 R19.5 140/138M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
140/138
Индекс на брзина:
M
EAN:
5452000820846
ЕУ Етикета:
E
C
74 dB

Највисока цена:  429,2 €

Цена по парче

429,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  60,53 €

Назад кон врвот