Споредете до 4 продукти:

Fulda REGIOFORCE 235/75 R17.5 132/130M

Fulda REGIOFORCE
Fulda REGIOFORCE
Fulda

Fulda REGIOFORCE235/75 R17.5 132/130M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
132/130
Индекс на брзина:
M
EAN:
5452000745859
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  412,7 €

Цена по парче

412,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  56,25 €

Назад кон врвот