Споредете до 4 продукти:

Fulda Regiocontrol 3 385/65 R22.5 160K

Fulda

Fulda Regiocontrol 3385/65 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
5452000582430
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  659,4 €

Цена по парче

659,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  56,25 €

Назад кон врвот