Споредете до 4 продукти:

Fulda Regiocontrol 3 315/60 R22.5 154/148L

Fulda

Fulda Regiocontrol 3315/60 R22.5 154/148L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
315
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/148
Индекс на брзина:
L
EAN:
5452000808479
ЕУ Етикета:
B
C
73 dB

Највисока цена:  627,6 €

Цена по парче

627,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  62,08 €

Назад кон врвот